گروه تولیدی مجیکمپ در سال ۱۳۹۵ با پشتوانه سالها تجربه فنی در زمینه محصولات فلزی و غیر فلزی موسسان آن و با احساس نیاز صنعت گردشگری در کشور، تاسیس گردید. اکثریت محصولات صنعت گردشگری در ایران وارداتی ، با قیمت های بسیار بالا و محدودیت عرضه مواجه هستند. لذا مجموعه مجیکمپ تمام توان خود را به کار گرفته است تا با حداکثر کیفیت ممکن اقدام به تولید و عرضه محصولات مورد نیاز صنعت کمپینگ، آفرود و گردشگری نماید.
چشم انداز ما

تبدیل شدن به برترین تولید کننده و عرضه کننده تجهیزات کمپینگ و آفرود در منطقه خاورمیانه با محوریت کیفیت برتر و قیمت قابل رقابت با نمونه های مشابه خارجی.

هرکسی عاشق یه چیزی یا یه کسی هست، به هزاران دلیل...
خودرو، خونه، همسر، فرزندان و…
ما هم عاشق تولید هستیم، تولید هر چیزی که بتونه لبخند رضایت را روی صورت مشتری بیاره و با یه جمله ما را به مرز جنون برسونه: خدا خیرت بده!
پس تولید میکنیم اول چون عاشق تولید هستیم و دوم عاشق مشتریانی هستیم که رضایتمندی اونها هدف ماست.
حالا چرا تجهیزات سفر تولید میکنیم؟

سوال خوبیه. سال ۱۳۹۵ با تولید اولین میل پرچم های آفرودی در ایران به این صنعت کشیده شدیم و وقتی نیاز مشتریان و نبود محصولات ایرانی را تو این صنعت دیدیم به رگ غیرتمون بر خورد که چرا خودمون نسازیم؟ چرا ما شروع نکنیم به تولید؟ هرچند هیچگاه ادعایی نداشتیم که بهترین هستیم ولی هر تولید کننده موفقی اولش تولید میکنه و بعد کم کم با رفع عیب و بهینه کردن محصولات میشه یه برند معتبر

پس ما نیمه های راه هستیم ولی با سرعت شگفت انگیزی که داریم به زودی برندی خواهیم شد پیشتاز با گستره وسیعی از محصولات متنوع صنعت گردشگری و آفرود
در آخر باید از حمایت مشتریان وفاداری که انگیزه ما بودند برای پیمودن مسیر پر فراز و نشیب و سخت تولید تشکر و قدردانی کنیم و قول بدیم که همواره کیفیت و قیمت مناسب را از دستور کار خودمون خارج نکنیم.