یکی از محاسن تجارت الکترونیک برداشتن فاصله هایی است که بین خریداران و فروشندگان وجود دارد. شما می توانید از دورترین نقاط کشور کالای مورد نظر خود را از طریق مقایسه قیمت ، کیفیت و خدمات پس از فروش انتخاب کرده، خرید خود را انجام دهید و کالای مورد نظر را درب منزل یا محل کار خود دریافت کنید. مجیکمپ با تولید محصولات متنوع سفر و گردشگری و همچنین گلچینی از بهترین محصولات ایرانی و خارجی در سایت خود سعی دارد شما را در خریدی جذاب و لذت بخش یاری کند و تا همیشه در کنار شما باشد. از امکاناتی که گروه مجیکمپ برای راحتی و سهولت در خرید شما تدارک دیده است میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
سهولت دسترسی

یکی از ویژگی های مجیکمپ شبکه فروش گسترده در شهرهای مختلف ایران می‌باشد که شما می توانید با مراجعه به بخش مراکز فروش گروه مجیکمپ نزدیکترین فروشگاه محصولات گردشگری را انتخاب و خرید خود را با قیمت درب کارخانه و با کیفیتی یکسان تهیه نمایید.
همچنین گروه تولیدی مجیکمپ از روشهای مختلف و به انتخاب شما اقدام به ارسال کالای خریداری شده می نماید. روشهایی مانند : پست، تیپاکس، اتوبوس بین شهری، باربری ، پیک درون شهری. باید توجه داشته باشید که کالایی که از طریق پست و تیپاکس ارسال می شود باید محدودیت های ابعادی و وزنی این شرکت ها را داشته باشد.

قیمت مناسب

قیمت در کنار کیفیت مطلوب یکی از اساسی ترین ارکان هر خرید می باشد که معمولا مورد مقایسه قرار میگیرد. چرا که قیاس قیمت ساده ترین و راحت ترین مقایسه و ارزیابی برای خرید یک کالا است. همه ما به این موضوع آگاهی کامل داریم که قیمت فروش یک تولید کننده به مراتب از قیمت فروشندگان، نمایندگان و توزیع کنندگان کمتر است. گروه تولیدی مجیکمپ با راه اندازی فروشگاه اینترنتی امکان دسترسی مشتریان به خرید مستقیم از خود را با قیمت درب کارخانه فراهم آورده است. امیدواریم از خرید خود لذت ببرید و ما را در شادی های خود سهیم کنید.

ارسال رایگان خرید بالای 4 میلیون

خرید از طریق سایت تا ۴ میلیون تومان هزینه حمل رایگان است. ارسال رایگان از طریق اتوبوس یا باربری تا انبار شهر مقصد امکان پذیر است و همینطور محصولاتی که از از لحاظ ابعاد و اندازه با پست قابل ارسال هستند تا درب منزل.

تامین قطعات

یکی از مشکلات عمده تجهیزات وارداتی نبود قطعات یدکی و خدمات پس از فروش می باشد که به دلیل نداشتن نمایندگی معتبر و تامین قطعات اغلب مصرف کنندگان در طولانی مدت دچار مشکل خواهند شد. مجیکمپ علاوه بر گارانتی معتبر برای محصولات خود با فروش قطعات یدکی تجهیزاتی که تولید می نماید این مشکل بزرگ مصرف کنندگان را برطرف نموده است. پس با آسودگی خاطر محصولات مجیکمپ را تهیه و استفاده کنید چرا که ما در تمام طول بهره برداری از محصولات مجیکمپ، در کنار شما هستیم.

تنوع محصولات

یکی از اهداف سازمانی در گروه تولیدی مجیکمپ تولید تمام سبد کالایی مورد نیاز یک گردشگر و طبیعتگرد می باشد. تجهیزاتی برای برآورده کردن نیازهایی مانند اسکان و استراحت، پخت و پز، گرمایش ، روشنایی و … لیکن برای تولید محصولات با کیفیت و تامین نیاز بازار ، رسیدن به این هدف نیاز به زمان بندی و طی شدن زمان لازم برای دست یابی به آن دارد. گروه تولیدی مجیکمپ همواره سعی کرده است با طراحی یا مهندسی معکوس و بومی سازی محصولات برتر برندهای معتبر جهانی بهترین و کاملترین سبد محصولات را گردهم آورد. امیدواریم تلاش جوانان ایران زمین در مجموعه مجیکمپ بتواند رضایت شما مشتری عزیز را فراهم نماید.